تبلیغات
مقدس ترین كتاب دنیا - عشق به یک فاحشه


مقدس ترین كتاب دنیا

بسم الله الرحمن الرحیم
ای بی‌خبر از سوختن وسوختنی
عشق آمدنی بود ، نه آموختنی

سلام من ابراهیم شفیعی ساکن شهر قدیمی و تاریخی زرقان فارس هستم و الآن دانشجوی فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه امام خمینی (ره)...
تو این وبلاگ میتونید مطالبی رو كه من در مورد دین مبین اسلام ، قرآن ، ادیان ، زبان‌ها و سایر موضوعات می‌نویسم بخونید...
 .: تعداد مطالب :
 .: تعداد نویسندگان :
 .: آخرین بروزرسانی :
 .: بازدید امروز:
 .: بازدید دیروز :
 .: بازدید این ماه شمسی :
 .: بازدید ماه شمسی قبل :
 .: بازدید کل :
 .: آخرین بازید :
عشق به یک فاحشه

بسم الله الرحمن الرحیم

نوشتار پیش روی شما تفکرات من در این چند مدت راجع به دو خواننده آمریکایی وکانادایی به نام های «سلنا ماری گومز» و «جاستین بیبر» است...

باز هم از اینکه مطالب اینگونه ای میگذارم معذرت میخواهم، به راستی این بدترین وچندش اورترین مطلبی است که تا کنون در این وبلاگ گذاشته ام، اگرچه بنظرم درست میآید!

چند وقتی است نظرات وبلاگ دوستانی را که در این وبلاگ نظر می گذارند دنبال می کنم، دلیل این کار آن است که شخصیت فردی که برای شما نظر می گذارد، در این که سخن او چه معنایی میدهد متفاوت است. مثلا وقتی کسی که تفکراتش با شما متفاوت است می گوید:«عجب وبلاگی!!!» احتمال اینکه معنای آن «عجب وبلاگ مسخره ای، هه هه!!!» باشد بیشتر است، یا در مقابل وقتی کسی تفکراتش را که دنبال میکنید(در وبلاگ او یا در نظراتی که به مطالبی که با آنها برخورد کرده) با شما موافق است، می گوید:«عجب وبلاگی!!!» احتمال اینکه منظور او «عجب وبلاگی آفرین!!!» باشد، بیشتر است.

اما

این شیوه پیگیری مرا با واقعیتی تلخ در نوجوانان وجوانان ایرانی مواجه کرد! دختران 15 ساله، پسران 15 ساله ای که درس خواندن، ورزش کردن، خوب بودن ویادگرفتن اخلاق باید برای خودشان وپدر ومادرشان مهمترین  مسئله باشد، پیگیر ویا بهتر بگویم گرفتار مسائل واخبار خوانندگانی چون سلنا گومز وجاستین بیبر شده اند.

بعضی تاریخ تولد، دوست گیری، مسافرت به فلان جا، کلمات قصار،برنامه ماه ژانویه، دوست دخترها، دوست پسرها، رابطه سکس با فلانی و... را می دانند! اینها شده اطلاعات عمومی ومایه فخر ومباهات مطالعات وتحقیقات غیر درسی نوجوانان وجوانانی هنر دوست!!!

دختران یا پسرانی که حتی آنچه که این دو می خوانند را نمی فهمند!

از اینکه این دو کیستند؟ از کجا آمده اند؟ چرا امروز نامشان را می شنوند؟ چرا اینقدر مهم شده اند؟ خبر ندارند...

این پیگیری افراطی کار را به آنجا رسانده که برای طرفداران سلنا واژه «selenator» را به کار میبرند!

آنچه که من اینجا میخواهم بگویم این است که فارغ از دید دینی(اگرچه بسیار مهم است) اگر کسی(بیشتر خود دختران وپسران و پدر ومادرها) به این اعتقاد داشته باشد که لااقل برای خود باید مفید باشد، هیچ گاه وقت خود را به دلایلی که خواهم گفت صرف چنین پیگیریهایی نمی کند!

با جستجویی که در اینترنت داشتم متوجه مطلبی شدم: «سلنا گومز دوست دختر جاستین بیبر است!»...

میخواهم کمی درمورد اینکه معنای «دوست دختر» از نگاه این دو فرد چیست؟ کمی توضیح دهم!

بدون شک کسانی که سن بیشتری دارند «فیلم کشتی تایتانیک» و ماجراهای عشقی یا بهتر بگویم ... دو بازیگر آن را به یاد دارند! رابطه ای که تا مدتها سرکلیدی، پوستر، پس زمینه موبایل و... یاد آن را زنده نگاه میداشت!

هر چند وقت یکبار گروه ورده سنی مورد تهاجماتی قرار میگیرند که آنقدر آرام وبی درد صورت میگیرد که خودشان نه میفهمند ونه میخواهند بفهمند! این موضوع مرا به یاد بستنی دادن به یک بچه برای رضایتِ رفتن به دکتر میاندازد!

اما کلی گویی را کنار میگذارم...

متاسفانه مشاهده عکسها وحرص وولع نوجوانان ایرانی(خارجیها هم هستند، اما کاری به آنها نداریم) ذهن من را ناخودآگاه به این سمت سوق میدهد که حمایت کنندگان از این چهره ها، میخواهند خیلی راحت ذهن یک نوجوان را بدون حساسیت پدر ومادر او به سمت مسائل خیلی آزاد جنسی بکشانند!

این موضوع به راحتی با مشاهده یکی دو عکس از این دو مشخص می شود!

از دید اجتماعی، بنظرم آسیب بسیار بزرگی به جامعه خواهد خورد وقتی یک دختر یا پسر از سن 15 سالگی[کافیست طرفداران این دو را بررسی کنید بسیاری 15 ساله!] که سن یادگیری وکوشش برای بهتر بودن است، افکاری در ذهن او شکل میگیرد که منفعلانه(نه بر اساس کوشش  وفعالیت)به دنبال پاسخ برای سوالاتی از قبیل: عشق چیست؟، دلایل تمایل سلنا وبیبر به هم چیست؟، سلنا چگونه باردار شده است؟، بچه چگونه متولد می شود؟،مزه ارتباط با جنس دیگر چیست؟و بسیاری از سوالات دیگر که ذهن او به هر حال به سراغ اینها خواهد رفت! چگونه؟ خیلی راحت، وقتی میبیند شکم کسی که هر روز سر تا پایش را چک میکند وجلو چشم خود قرار داده، جلو آمده... . وقتی میبیند دختری که نامش را بر وبلاگش گذاشته یا در دفتر دوستش اسمش را به یادگار مینویسد، با یک لباس سکسی در آغوش دوست پسر خود است... وقتی میبیند صورت دختری که او را الگوی و چهره برتر خود ساخته، از هیجانِ شهوت آلودِ عملی جنسی با یک یا چند پسر یا مرد سرخ شده... وقتی در جستجوی عکسهای این دو ، به یک عکس پورنو برمیخورد که مخالفین او ساخته اند!!!!!!...

وقتی از بیوگرافی بیبر میخواند: جاستین بیبر در مورد رابطه جنسی پیش از ازدواج میگوید:« من اعتقاد دارم که نباید با کسی سکس داشت (آفرین!!!) مگر اینکه آن شخص را دوست داشته باشی!!!!» (کسی نیست به این نوجوان بگوید این سکس یا رابطه جنسی دقیقا یعنی چه؟) ؛ وقتی در پیگیری این اخبار جریان ماریا یتر را در نوامبر 2011 وبچه سه ماهه اش از بیبر میخواند... ؛ وقتی میشنود او یکی از اعضای «پروژه بهتر می‌شود» [پروژه‌ای درباره حمایت از حقوق همجنسگرایان] است؛ وقتی نظر جوانی که دوست خواننده مورد علاقه اش را در مورد سقط جنین، تجاوز به عنف، حاملگی ناخواسته و... میشنود!

من شک ندارم او اینها را میبیند ومیشنود وسوالات در ذهنش پدید میآید، سوالات که پدید آمد، رابطه ایجاد میکند! یعنی فکر کنم هر نوجوان یا جوان به سن بلوغ رسیده ای در نزدیکی 15 سالگی میتواند یک انشاء ساده با این کلمات(+عکسهایی که دیده) بسازد: دوستی، عشق، رابطه جنسی، سکس، حاملگی ناخواسته، سقط جنین! به همین راحتی!

واینها همه از کجا شروع میشود: از عشق وعلاقه به یک خواننده لوس بی هویت که البته بدون اینکه حساسیتی وجود داشته باشد یک فاحشه است!


...

دنبالک ها: این مطلب را هم بخوانید: شهیده فاتحی رو بیشتر میشناسید یا سلنا گومز؟،
برچسب ها: فاحشه، دوستی، عشق، رابطه جنسی، سکس، حاملگی ناخواسته، سقط جنین، selenator، سلنا ماری گومز، جاستین بیبر،
دیدگاه ()
نوشته شده در جمعه 1391/10/8 به دست ابراهیم شفیعی.: تاحالا قرآن رو از اول تا آخر خوندی؟؟؟ 


سلام، ﺷﻬﻴﺪ