تبلیغات
مقدس ترین كتاب دنیا - به امید آزادی مرزبانان و ریشه کن شدن هر گروه تروریستی


مقدس ترین كتاب دنیا

بسم الله الرحمن الرحیم
ای بی‌خبر از سوختن وسوختنی
عشق آمدنی بود ، نه آموختنی

سلام من ابراهیم شفیعی ساکن شهر قدیمی و تاریخی زرقان فارس هستم و الآن دانشجوی فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه امام خمینی (ره)...
تو این وبلاگ میتونید مطالبی رو كه من در مورد دین مبین اسلام ، قرآن ، ادیان ، زبان‌ها و سایر موضوعات می‌نویسم بخونید...
 .: تعداد مطالب :
 .: تعداد نویسندگان :
 .: آخرین بروزرسانی :
 .: بازدید امروز:
 .: بازدید دیروز :
 .: بازدید این ماه شمسی :
 .: بازدید ماه شمسی قبل :
 .: بازدید کل :
 .: آخرین بازید :
به امید آزادی مرزبانان و ریشه کن شدن هر گروه تروریستی

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها خبر تاسف برانگیز گروگان گیری گروهی موسوم به جیش العدل در مرزهای کشور عزیزمون ایران با پاکستان شاید به گوش خیلیها رسیده باشه و قلبشون رو به درد آورده باشه. من در این مطلب میخام موضوعاتی رو که ازشون مطلع هستم براتون بیشتر باز کنم!


1. از اوایل انقلاب گروههای مختلفی به تحریک و پشتیبانی دشمنان ملت و مردم ایران , تشکیل شدند که عمده تمرکز اونها روی دو تفاوت عمده مذهبی و نژادی بود ؛ برای مثال جنبشها یا گروهکهایی مثله خلق عرب , خلق بلوچ , خلق کرد , گروههای جدایی طلب ترک و... از یک سو و از سوی دیگر هم جنبشهای متعددی در پوشش مذاهب شیعی و سنی و غیره! این جنبش ها در اصل میخواستن به هدفهایی که براشون تعیین شده بود برسند و با تحقق این اهداف , در اصل هدف اربابان و تحریک کنندگانشون محقق میشد.(توضیح مهم به پاورقی رجوع کنید!)

یعنی در اصل برای اینها قفسهایی ساخته بودند و اینها رو به جون مردم میانداختند و اینها فکر میکردند که آزاد هستند و به همه چیز رسیدند , غافل از اینکه از دست خودی به دامان کفتارها پناه برده اند!

خوب این موضوع چه ربطی داره؟؟؟

ربطش اینه که اگر امروز میبینید میآیند و به اسم جنبش سنی مذهب جیش العدل سرباز میدزدند و تهدید به قتلشون میکنند , باید بدونیم که اینها بخاطر سخن آیت الله مصباح این کار رو نکردند و این کار امروزشون ادامه پرونده کثیفیه که امثال این گروهها داشته اند و سخنان آیت الله مصباح (صرفنظر از اینکه من خودم معتقدم باید تا حد ممکن از ارائه سخنانی که ممکنه باعث رنجش گروههای ساکن در کشور میشه خودداری کرد!) تنها بهانه ایه برای گول زدن مردم و بدبین کردن اونها نسبت به نظامی که سالهاست برای براندازی اون از طرف اربابانشون دستور میگیرند!

جیش العدل گروهیه که بعد از گروه جند الله به سرکردگی عبدالمالک ریگی تشکیل شده و میتونید تو ویکی پدیا بیشتر راجع بهشون بخونید (جیش العدل) (کسانی که در بلوچستان بوده اند پیش از ریگی حتما با اسم عیدوک بامری آشنا هستند!) , و من دقیقا یادمه که بی بی سی بعد از دستگیری ریگی از اون حمایت میکرد , بی بی سی که امروز یه سری از آدمهای معروف و سرشناس کشورمون با وجود اینکه تو ایران زندگی میکنند و ولی نعمتشون مردم هستند اما با افتخار, به این شبکه مصاحبه میدهند ! بگذریم از آدمهایی که مخاطبین پر و پا قرص اون هستند!

گفته بودند که جوانهای سنی رو کشته اید! من دفاع بیجا نمیکنم اما میدونم امروز در ایران کسی را به صرف داشتن یک دین (چه برسد به یک مذهب که معتقدین آن برادران شیعیان هستند) نمیکشند! بلکه مطمئنا اینها خلافکارانی بوده اند که مسامحتا سنی هم بوده اند! کما اینکه خلافکارانی که مسامحتا شیعه هستند هم در صورت ارتکاب جرم بر اساس قانون حکمشان همین است! قانون میگوید مجازات فلان عمل خلاف اعدام است , کاری ندارد سنی باشد یا شیعه! ملاک ارتکاب جرم است!

از طرف دیگر اینها ادعا کرده اند که ما این جوانان بیگناه را میکشیم! بدون هیچ شک و شبهه ای باید بگویم که در هیچ مذهب و فرقه اصیل اسلامی (اعم از شیعی یا سنی) اینگونه نیست که کسانی را به جرم (فرضی) دیگران بگیرند و قتل عام کنند! نه تنها اسلام بلکه در هیچ دین و فراتر از آن در هیچ قانون عادلانه ای اینگونه نیست!

گنه كرد در بلخ آهنگری

به شوشتر زدند گردن مسگری

البته از همه اینها که بگذریم , من این را به مردم خوب کشورم عرض میکنم که باید بدانید اینها سنی هم نیستند! من با برادران اهل تسنن زندگی کرده ام! چه کردها چه ترکمنها چه بلوچ ها و چه حتی در همین استان فارس , بچه های خوب لار و لارستان! هیچکدامشان اینگونه که اینها نشان میدهند نیستند! جیش العدل و هر جیش و گروه تروریستی دیگر مذهب را دستآویزی برای رسیدن به اهداف شوم و پلید خود قرار داده اند!

 

پاورقی : (توضیح اینکه در زمینه آرایش فکری سه رویکرد جمعی وجود داره که به ترتیب عبارتند از: 1.تاکتیک(مثلا در فوتبال اینکه چه کسی چه کار بکنه؟! چهار چهار دو شدن و ...!) , 2. استراتژی (مثلا اینکه امروز تیم فوتبال ما باید ببره یا ببازه یا تبانی کنه یا پنج تا گل بزنه یا ...!) 3. فرا استراتژی (مثلا اینکه ما اصلا برای چی فوتبال بازی میکنیم؟)! اگه دقت کنید عمده مردم فقط تا سطح دو رو توجه میکنند و از سطح سه غافل هستند! مثلا در زندگیشون میدونند باید چطوری زندگی کنند اما از اینکه برای چی دارند زندگی میکنند یا برای چی اینطوری زندگی میکنند غافل هستند!)

 

2. دوستان عزیزی که با شخصیت آیت الله مصباح یزدی آشنایی دارند میدانند که مقام علمی ایشان در فلسفه و منطق از یک سو و از سوی دیگر حریت و دلدادگیشان برای اسلام سالیان سال است که در کارنامه پربرکت زندگیشان میدرخشد! آنچه که امروز مورد تاسف من است اینکه در کشور ما ترور شخصیتی افراد برجسته با استفاده از بی اساسترین اتهامات تا پرمایه ترین توطئه ها کار آسانی است! مردم ما به راحتی امروز یکی را اسطوره میکنند و فردا یکی از از آسمان به زمین میکوبند! آنچه که چند وقتی است من دیده ام این است که نسبت به این شخصیت بزرگ کشورمان افرادی در پشت پرده احساسات شومی دارند ومیخواهند هرطوری شده ایشان را ترور شخصیتی کنند! شاید موفق هم بوده اند اما باید بدانید که اگر به جریان فرااستراتژی توجه کنید , اینکه چندوقت پیشتر نماینده زرتشتیان اعتراضاتی کردند , نامه جمعی از روحانیان (؟) قمی و این آخری هم جیش العدل و بهانه شان , همه و همه گوشه ای از یک سناریو بزرگتر هستند که ترور شخصیتی آیت الله مصباح یزدی است! سناریویی که آنهم گوشه ای از یک برنامه بزرگتر برای دشمنی با این ملت و مردم , از طریق حذف کردن خدمتگزاران آنها است!


...
برچسب ها: جیش العدل، تروریسم، مرزبانان، مصباح، گروگان، سنی، شیعه،
دیدگاه ()
نوشته شده در چهارشنبه 1392/11/23 به دست ابراهیم شفیعی.: تاحالا قرآن رو از اول تا آخر خوندی؟؟؟ 


سلام، ﺷﻬﻴﺪ