تبلیغات
مقدس ترین كتاب دنیا - خدا قوت بی بی سی


مقدس ترین كتاب دنیا

بسم الله الرحمن الرحیم
ای بی‌خبر از سوختن وسوختنی
عشق آمدنی بود ، نه آموختنی

سلام من ابراهیم شفیعی ساکن شهر قدیمی و تاریخی زرقان فارس هستم و الآن دانشجوی فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه امام خمینی (ره)...
تو این وبلاگ میتونید مطالبی رو كه من در مورد دین مبین اسلام ، قرآن ، ادیان ، زبان‌ها و سایر موضوعات می‌نویسم بخونید...
 .: تعداد مطالب :
 .: تعداد نویسندگان :
 .: آخرین بروزرسانی :
 .: بازدید امروز:
 .: بازدید دیروز :
 .: بازدید این ماه شمسی :
 .: بازدید ماه شمسی قبل :
 .: بازدید کل :
 .: آخرین بازید :
خدا قوت بی بی سی

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها روزهای جالبی است برای ما ایرانیها، روزهای جالبی برای خودمان یا بهتر بگویم فرهنگمان! فرهنگی که ما را ساخته است. اینگونه است که شاعر گفت :"بسیار دلشکسته و بسیار دلخوشیم!"

چطور؟! خوب من با اینکه زیاد تلویزیون نگاه نمیکنم اما خبرها به دستم میرسه!

اول نیمه روشن ماجرا : قهرمانی دلاور مردان کشتی فرنگی کشورمون و قهرمانی جهان بیانگر اقتدار و عامل وحدت قلبهای مردم ایران و غرور ملی ، فوت پهلوان محبوب و مردمی شادروان علیرضا سلیمانی که علیرغم جانسوز بودن این واقعه انسان رو به یاد زیباییهای آیین جوانمردی و پهلوانی می اندازه! چیزی که این روزها موج دوم یا نیمه تاریک ماجرا در صدد از بین بردنشه! دیگه سلام خانوم الهام چرخنده به رهبری در سال نو و...!

دوم نیمه تاریک ماجرا : حاشیه های فوتبالیست ها و بازیگران از یک سو و پیروزیهای بی بی سی از سوی دیگر! جدایی مردم از مردم ، جدایی افراد از خانواده ها ، جدایی هر آنچه که ماست از ما تحفه اش اسکار طلایی دشمنان ما!

یکی میگفت یک بوس که چیزی نیست!!! فراموش کرد انگار ضحاک ماردوش را همین بوسه ها شیطانی کرد! اگرچه آدم باید ضحاک بشود تا شیطان به شانه هایش بوسه بزند!

بر روان پاک فردوسی چقدر باید درود فرستاد؟! آنکه پندهای بزرگان ما را به ما رساند که سر در آغوش بیگانه نهادن تیشه بر ریشه خویش زدن ست!

گاهی با خودم میگویم دخترانی که حجابشان خوب نیست ، پسرانی که نگاهشان سالم نیست تقصیری ندارند ، انگار دشمنان خیلی قوی هستند! انگار بی بی سی خیلی دمش گرم است! آنقدر که میتواند پیرمرد هفتاد ساله و نوجوان بالغ شده را پای حرفهای خود بکشد! اشتباه نکنید بکشد نه بکشد!

چه بگویم؟!

جدایی نادر از سیمین تیشه ای بود که بر ریشه ایرانیان زده شد ، اصغر فرهادی ، پیمان معادی ، لیلا حاتمی و...! اینها سربازان گمنام لشکر دشمن این مرز و خاک هستند!

سالیان سال است در این کشور آنها که به اصطلاح به جایی میرسند یا به جایی میرسانندشان ، باید دست و صورت بیگانگان رو ببوسند تا آدم حسابشان کنند! اما این را بدانید دوستان من ، تا کسی خودش را غیرآدم حساب نکند ، دنبال این نمیرود که کاری کند تا دیگران آدم بخوانندش!

شان و شخصیت زن ایرانی در جهان برای آنانکه اهل اندیشه هستند همین عفت و حیای اوست ، میخواهند آن را از او بگیرند تا آخر صفی بایستد که نفرات اولش جولی ، لوپز و کارداشیان و... هستند! وقتی عفت و حیا رفت انسان باید هر چی میتواند حیوانتر باشد تا بتواند حس حیوانی برانگیزاند!

گرچه میدانم سخنم به گوش آنانکه که نمیخواهند بشنوند نمیرسد اما لا اقل حرمت بیننده ای را که تو بازیگر محبوبش هستی نگاه دار! وقتی کسی به جایی میرسد ، وقتی کسی را در یک جمع بین المللی، ایرانی میخوانند او دیگر فقط خودش نیست!!!

قطره دریاست اگر با دریاست

ورنه او قطره و دریا دریاست


...
برچسب ها: لیلا حاتمی، علیرضا سلیمانی، قهرمانی جهان، اسکار، فیلم، سینما، جدایی نادر از سیمین،
دیدگاه ()
نوشته شده در شنبه 1393/03/3 به دست ابراهیم شفیعی.: تاحالا قرآن رو از اول تا آخر خوندی؟؟؟ 


سلام، ﺷﻬﻴﺪ